I går var jeg innom på kontoret en tur, og fikk gjort noen nissestreker til min hemmelige nissevenn før juleferien braker løs! Etter jobb fikk vi besøk av Johnny som leverte julegaver og spilte noen runder sjakk med oss. Det er en stund siden vi møttes nå, så det var veldig trivelig med et førjulsbesøk. VI rekker ikke treffes mer før etter julaften, og denne dagen fikk vi overlevert julegavene fra oss også.
Johnny viste meg hvordan jeg bruker utstyret som følger med støvsugeren vi har til å rengjøre sofa, så da han dro, var det rett på sofarengjøring og høy julemusikk på øret. Og da jeg vasket og var helt i min egen verden, kom plutselig pappa inn døren. Han var på tur for å levere julegaver, og plukke opp julegavene fra oss. SÅ utrolig trivelig med besøk! Da vi var ferdig med dagens besøk, og sofarengjøring, dro vi på handletur for å handle inn det aller siste til julen.
Nå har vi sikkert mat og drikke til langt ut i januar! haha, heregud så mye vi har handlet. Målet er å SLIPPE å dra på butikker en eneste dag før lenge etter julaften. Det er så mye kaos i butikkene nå, bare det å handle er heldagsprøsjekt. Så det er godt å endelig komme i mål, for i dag etter jobb startet JULEFERIEN., og den skal vi ikke bruke på butikker. Nå har vi masse masse gøy å glede oss til i helgen! Fy søren så godt det er med juleferie nå! Bare det å senke skuldrene å la julestemningen strømme på. SÅ ble det HVITT ute i tillegg. Omg 😍😍😍😍
Litt av ein pakkehaug.Her må det jobbas i jula:-)