WHAT A DAY!

I dag hadde jeg mange ærend jeg måtte gjøre. Jeg stod opp kjempe tidlig, og måtte forte meg for å rekke en tidlig buss. Da jeg kom til bussholderplassen viste det seg at jeg har mistet busskortet mitt, og jeg ble helt stressa. Måtte dra innom TeamTrafikk kontorene i byen for å skaffe meg nytt busskort, og fikk det for kun 50 kr. Jeg trodde jeg hadde tapt 620 kr, men det gikk heldigvis bra!

Deretter gikk jeg rundt å søkte på ulike jobber før jeg skulle ha time til legen (igjen). Kom frem til legen alt for tidlig, så mamma tok meg med ut på lunsj og jeg fikk endelig spise Nachos igjen! nAAAM så godt det var. Koselig å spise lunsj med mamma:) Godt å være hjemme i Norge så jeg kan få litt tid sammen med familien.

På legekontoret fikk jeg vite at legen var syk! Synd det, for da måtte jeg få time en annen dag. For et stress! Har fartet rundt mye, og shoppet en del til konfirmasjonen som broren min skal ha i helga. VI gleder oss utrolig mye! Det kommer til å bli så koselig!

Gikk en tur i skogen….

…. Med denne karen i dag

Hva har du gjort i dag?

22 kommentarer

Siste innlegg