I dag har jeg fått utrolig mye ut av dagen. Jeg stod faktisk opp kl 07.00 og det er tidlig til å være meg når jeg har fri. Først gjorde jeg noen ærend (det er MYE å gjøre for tiden!), så besøkte jeg og søsteren min Heidi og hennes søte Babyjente Adriana. Deretter dro jeg til stallen og red en times tid. Nå er jeg like stiv i kroppen som jeg var sist gang jeg red, altså minst like stiv som en 90åring.
Ellers ble jeg svært skuffet over X factor i dag, favoritten min gikk ut allerede. Det var hun Camilla som hadde den vakre og unike stemmen. Vet ikke om jeg orker å følge med på X factor fremover, bare fordi jeg ble så skuffet.
Måtte sensurere ansiktet mitt fordi jeg gjør utrolig mange rare utrykk når jeg konsentrerer meg. Hahah
Hva skal du i helgen?
fin header
kjempe skuffende…
orker ikke se på x-faktor i år uansett egentlig, har fått nok av dette idol/norske talenter/x-faktor hysteriet

fine bilder
jeg skal i bursdag i mårn!
For en nydelig hest! X factor glemmer jeg desverre å se på, haha.
skal skrive oppgave som skal leveres på tirsdagen som kommer.. slappe av litt også.
var litt skuffet over x-factor,skjønner ikke helt hva dommerne ser i enkelte som gikk videre.mange som gikk ikke videre som burde gått videre.