Julestemning nå???

Da jeg voknet i morgest skint sola og jeg fikk plutselig julestemning! Skjønner virkelig ikke hvorfor, det er leeeenge til jul og været er strålende. Hvis jeg skal ha julestemning allerede blir det lenge å vente til jul. Men jeg har allerede noen julegaver klar, og er gleder meg til å pakke inn gavenen å få enda mer julestemning. Jul er så koselig!

Natten må ha vært heftig, jeg voknet nmlig med lakenet over meg! (ikke spør hvordan jeg fikk til det, det lurer jeg på selv også)

Nå skal jeg ordnet opp etter i går, for da sovnet jeg mye tidligere enn planlagt og ble absolutt ikke ferdig med det jeg holdt på med! Og siden været er så herlig skal jeg gå en laaang tur etterpå. Skal huske å ta med kamera.

Hva er dine planer i dag?

2 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg