I mårra er den store dagen!

I dag har jeg og Lukas vært på farten siden tidlig i morgest! Sto opp kl 8, enda jeg la meg kl 2 på natta. Og i kveld har jeg myyye som skal gjøres før jeg kan legge meg. Skal på kino, så må jeg pynte kaken til i morgen, og lage muffins.

Først var vi en tur på City Syd og ellers rundt omkring på Tiller. Letet etter en dåpsgave jeg ikke fant. Butikken var nemlig utsolgt! Typisk! Har heldigvis mange andre gaver.

Så gikk turen til mamma for å se nyhuset som dere kan se bilder av i innlegget under! Sykt fint! Så dro jeg, mamma, Lukas, Ariana og Tine for å pynte dåpslokalet. Det ble suuuperfint. Gleder meg glugg ihjel til i morgen!!!

5 kommentarer

    1. Hei hei! 🙂 Hvordan går det ? Kan jeg spørre deg om en tjeneste? Stemme opp mitt innleggpå nettavisen n2p.no? Trykk på min url/blogg ! Jeg vil også anbefalt å registrere deg du også. Jeg har fått utrolig mange lesere derfra med å både være i topplisten dems og få mine innlegg langt opp på forsiden! Takk, klem <3

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg