Det er hva jeg kaller en fantastisk Søndag

I dag kom Anita, Viktor, Martine, Victoria og Sebastian til oss. Vi skulle nemlig på Skogtur i finværet. Det var surt som bare det, men ellers et perfekt høstvær! Jeg pakket meg godt inn i varm, vindtett jakke og votter. Skulle ta dem med på en nydelig grillplass inne i skogen ved et vann, for det er så idyllisk. Men det var visst flere som tenkte som meg i dag; Det var turfolk over alt, og maaange familier på skogtur. Grillplassen “min” var selvfølgelig opptatt, og det var de fleste andre plassene også. Men vi fant da likevell en perfekt plass å grille, og hadde med oss to engangsgriller.

Anita hadde pakket et lass med mat, og det ble spising av hamburger helt til vi var stappmette. Namnam!!! Fikk hamburger servet med deilig tilbehør. Lukas ble også sulten,  men jeg hadde glemt av mat til han! Derfor fikk han  smake på et grovt brød vi hadde med. Det fallt i smak hos han ja.

I dag fikk han bruke sporsdelen på vogna, og han storkoset seg og fikk god oversikt der han satt. Sovnet ikke, for det var så mye å følge med på! Den må vi bruke oftere, for det var suksess de Luxe! 

Se de nydelige høstfargene. Vakkert!
 Lukas sin pappa og Farfar

 Martine og Victoria

 Lukas koser seg i fanget til tante

 Og i armene til farmor
 trivsel på skogtur
 SYkt mye god mat
 Namnam

Etterpå dro vi hjem til oss en liten tur, fordi Alex skulle hjelpe mamman sin å fikse noe på MObilen hennes. Og Lukas storkoset seg med all oppmerksomheten han fikk imens. 

Har du hatt en fin Søndag?

5 kommentarer

Siste innlegg