….Når det gjelder politiet! Hvis jeg er ute å kjører og møter på ei politibil blir jeg helt paranoid! Jeg er sikker på at de er ute etter å ta meg, og blir like satt ut hver gang jeg møter på dem. Her om dagen kom det ei politibil kjørende mot meg, og jeg ble kjempe nervøs. Men pustet lettet ut da han fortsatte å kjøre da han hadde kommet forbi meg. Han tok ikke helomvending for å ta meg denne gangen heller! FLAX! MEN hakk i hæl så kom det jammen meg enda ei politibil! Hadde flax igjen, og de fulgte ikke etter meg de heller.
Det at jeg er sååå paranoid når det gjelder politibiler henger igjen fra tiden vi bodde i Florida! Der ble man stoppet av politier UANSETT HVA! Selv om man ikke hadde gjort noe galt så ble man stoppet og gransket. Husker spesielt en episode godt: Vi hadde stoppet ved et stoppskilt i en gate. Etter noen sekunder kjørte vi videre. Da kom plutselig politibilen bak oss, og slo på både lys og lyd! Eh… Og vet dere hva han sa? DERE FÅR BOT FORDI DERE STOPPET I 1 SEKUND FORLITE! Er det mulig??? 1000 kr i bot fordi vi stoppet i et sekund forlite liksom?! Ble helt satt ut jeg. Når de ikke hadde noe å oss på, fant de bare på noe – føltes det iallefall ut som. Vi ble sikkert stoppet en gang i uka da vi bodde der!
Fine bilder.
skikkelig fine bilder!
Hehe,høres ut som meg det der
JEG er også politi-paranoid :))
Er bare sånn jeg 

Da jeg bodde på Gran Canaria,stoppet de grønne politiene oss bare helt uten grunn…. De er litt korrupte,og “kjeder seg” fort,så da må de plage noen virker det som! :-/ Men jeg er ikke paranoid pga dem,for jeg kjørte ikke bil der….tør ikke kjøre bil i utlandet jeg!
Men det er stort sett ikke oss dem skal ta
framineoyne: jeg liker virkelig ikke korrupte politi :S