I dag våknet Lukas 06.30, fordi kjæresten skulle på skolen. Lukas våkner sjelden så tidlig når vekkerklokka ringer, men i dag var et unntak. Selv synes jeg det er litt i tidligste laget å starte dagen 06.30, så etter en times tid fikk jeg Lukas til å sove igjen: Og da sov vi godt begge to. Så godt at vi sov over neste alarm, og ble forsinket til dagens planer, men bare 20 minutter.
VI skulle på besøk til søstra mi sammens med svigermor og svigersøster. De var nemlig invitert for å se hvordan leiligheten har blitt etter all oppussinga. Søstersen serverte nydelige rundstykker med godt pålegg. Lukas fikk leke seg med Ariana igjen, noe han absolutt elsker. Han ler av henne hver gang de møtes. De har jo kjent hverandre hele livet, og det er tydelig at de setter pris på hverandre.
Senere på kvelden dro jeg hjem til mamma som skulle passe Lukas meds jeg tok med Leo på joggetur. Det var sykelig snøstorm mens vi jogget, men det var godt likevell. JOgget nesten en halvtime, og ble våt over alt pga alt for mye snø! Puh, nå er jeg passe utslitt og skal spise en seeen middag.
GOD HELG ALLE SAMMEN
Ser ut som dere koser dere masse
så koselig
Må ha en fortsatt fin helg !
julie: that i will
you too!
High Heel Suicide: utrolig!
Linn Michelle: ja det gjorde vi virkelig
fin blogg
fiine bilder, du er utrolig pen
alltid koselig med en kommentar tilbake, ha en fin dag idag!
pen du er! god helg
Så koselig!