På Lørdagen var det duket for Toilldag, og det hadde jeg gledet meg til lenge. Synes det er helt crazy på slike dager, og folk er helt gale. Det liker jeg ikke, iallefall ikke når jeg skal ha med barnevogn på bytur. Men vi holdt oss unna det verste kaoset, og fikk likevell tak i noen kupp. Jeg kjøpte meg noen lekre jakker jeg ikke har rukket å tatt bilde av enda, og noe annet stasj som du ser på bildene under. Vi var i byen i kun 2 timer, og Lille Prinsen storkoset seg i vogna si og så på livet.
Lysestaker fra Kid, 20 kr pr stk
Me Too genser fra Lille Martine til Lukas, 30 kr
Kivat Lue fra Lille Martine, 30 kr
Home Bokstaver fra Kremmerhuset, 29 kr. Perfekt på barnerommet
Var du på Toilldag? Fant du noen kupp?
4 kommentarer
Å elsket de lysestakene, så fine!:-)
Christina Kolberg: enig!! MÅTTE bare ha de 🙂 kun 2 stk igjen, hehe hadde flax
Jupp, her ble det skinn sneakers fra Bianco til mammsen og puter fra Kremmerhuset. Ellers så fant jeg også en par julegaver (ALLEREDE) <-- SÅ tidlig ute har jeg aldri vært. Får håpe jeg fortsetter og blir tidlig ferdig i år 😉 hehe.
NATALIE SÆTHER: hehhe, heeerlig!!!;););) ånei da, du e ikke sååå tidlig ut, d går da å fort mot jul. e faktisk ferdig me all gavan æ(nesten iallefall() kjøpt også 2 julegava på toilldagen 🙂