Snart ny uke!

På Fredagen var Lukas i dårlig form, men siden jeg hadde et møte på jobben, måtte han en liten tur i barnehagen. Heldigvis hadde han ikke feber, bare plaget av forkjølelse.  Barnehagen skulle på tur, og det ville Lukas selvfølgelig være med på.  Da jeg hentet Lukas litt senere på dagen virket formen litt verre, og på kvelden hadde fikk han høy feber. 

PÅ grunn av feber og dårlig form har vi bare tatt det rolig i helgen. Vi har leket masse med lego, noe jeg synes er utrolig gøy; VI har bygget to hus, og flere biler. Vi har leket med leire, slappet av og lest bøker. Hatt en skikkelig inne-slappe-av helg, og det er herlig når det er 15 minus utendørs. 

I dag var Lukas mye bedre, og fikk være med å besøke bestemor. Der var han i et par timer og storkoset seg. I uken som kommer har vi mange planer og mye vi skal rekke, så vi er lettet for at formen er mye bedre 🙂 

Lukas sovnet tidlig i dag, da han ikke hadde noen dagdupp. Pappsen er på jobb, og mammsen jobber med DIY! Maler mange gjennstander som skal få plass på barnerommet. Storkoser meg. Håper alle sammen har hatt en fin helg 🙂 

#mammablogg

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg