Kan ikke la det stoppe oss

Helgen på Fevåg bydde på svært dårlig vær. Da vi sjekket værmeldingen på forhånd lå det an til å bli sol og ganske fint, men det endret seg desto nærmere vi kom helgen! Å da vi reiste dit, var det møkkavær dagen lang. Men vi kan ikke la været stoppe oss når vi er på hyttetur med familien, så vi gjennomførte alt vi hadde planlagt til tross for regnstorm.

PÅ Lørdagen dro vi på brygga for å fiske. Men siden det var på vei til å bli fjære, var det ikke noe fiskehell denne gangen. Men det er gøy å prøve, å koselig å stå ved sjøen å fiske. Etter fisketuren dro vi for å se et betongskip fra 2.verdenskrig. Skipet heter Crete Joist og har vørt strander i vannkanten i mange mange år. Det som var litt gøy, var at det var et hull i skroget, slik at man kunne se inn i skipet. Utrolig spennende.

Litt senere på dagen fyrte vi opp bålpanne, mens det regnet masse. Men da vi skulle grille pølser på flammen fikk vi oppholdsvær, og koset oss med aktiviteter utendørs, som turning på gresset, og fotball og andre ballspill! De ble også en hel del spilling av biljard og bordtennis denne dagen, og vi avsluttet dagen med en god middag og kortspill.

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg