Kunne ikke drømt om mer

Siden helgen var de siste dagene med snø i Trøndelag på en stund, dro vi på skitur både Lørdag og Søndag. På Søndag var været mye finere enn på Lørdag og solen skinte da vi la ut på tur. Vi dro på samme sted som på Lørdagen, nemlig i Bymarka i Trondheim. Men denne gangen gikk vi 3 kilometeren to ganger, slik at vi fikk 6 km på ski.

Føret var helt fantastisk, og det var mange familier ute i løypene. Vi fikk en passe mengde trening og aktivitet før vi slo oss ned ved Gapahuken i skogen. Der tente vi bål, noe som var veldig enkelt da det var bål der før vi kom, og vi trengte bare å fylle på eksisterende bål. Vi grillet pølser og koset oss i skogen i to timer før vi pakket sekken og dro hjemover igjen.

En fantastisk tur med familien med masse snø og kvalitetstid. I går kom regnet, og nå er nesten all snøen borte. Derfor er jeg veldig glad vi fikk disse to fine dagene på skitur og i skogen.

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg